نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٢٦٣٠٦   تاریخ انتشار خبر : 1396/05/28    ا   ٠٩:٣٧
 
کلاس آنلاین «چرا می نویسیم»

 

در ادامه سلسله جلسات کلاس های آنلاین مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان جلسه دوم کلاس آنلاین نویسندگی خلاق دوشنبه 30 مردادماه ساعت 11 به آدرس ec.nahad.ir برگزار می گردد.

 

 

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،از آنجا که هیچکس نویسنده به دنیا نمی‌آید و شکست‌های پی‌ در پی، مقدمه‌ی پیروزی بسیاری از نویسندگان و هنرمندان بزرگ دنیا بوده است و به عبارت بهتر نویسندگی، ترکیبی از آموزش و تجربه است و تجربه ی علمی سهم مهمی در آن دارد،لذا مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان که در عرصه‌های مختلف فکری، مهارتی، معرفتی و فرهنگی تاکنون درس‌‍‌های گوناگونی ارائه کرده است این بار بنا به درخواست مخاطبان و فراگیران سراغ درسی با عنوان نویسندگی خلاق رفته است.

از ویژگی‌های این درس ارائه به صورت آنلاین است که امکان تعاملی بودن درس را فراهم نموده است.

این درس توسط استاد حسین سروقامت مدرس دانشگاه و از نویسندگان چندکتاب پرفروش ارائه می گردد. در جلسه قبلی این دوره آموزشی، سروقامت به ارائه تعریف نویسندگی، تعریف خلاقیت، تعریف نویسندگی خلاق، الزامات نویسندگی، اقتضائات نویسندگی خلاق پرداخت و در این جلسه به موضوع الزامات نویسندگی و اینکه چرا می نویسیم پرداخته  می شود.

علاقه مندان به این درس می توانند روز دوشنبه 30 مردادماه ساعت 11 با مراجعه به سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرسec.nahad.irاین درس را به صورت آنلاین بگذرانند.

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد