نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
 


شماره خبر :٥٤٣٢٦١   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/21    ا   ١٣:٢٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمين مصطفی رستمی در مراسم اجلاسیه شهدای دانشجو و اساتید خراسان جنوبی: «دین »مهم‌ترین رقیب نظام سلطه دین است

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: دشمن می‌خواهد تلاش را از جوانان بگیرد اما فرهنگ شهادت‌طلبی ما باطل‌السحر است و همه نقشه‌های دشمن را نابود می‌کند.

 

 

 

حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور صبح امروز در اجلاسیه شهدای دانشجو خراسان جنوبی اظهار کرد: برگزاری کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی که زمینهای برای حضور من در این جلسه شد باعث افتخار است.

 
وی افزود: قبل از پرداختن به مفهوم شهادت لازم است به اتفاق بزرگی که در کشور، منطقه و جهان که به طبع انقلاب اسلامی رخ داد، توجه کنیم.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: از ظهور جمهوری غربی و لیبرال دموکراتیک و شکل‌گیری نظام استعمار و پس از آن به صورت بین‌المللی و کنترل‌کننده دنیا، جریان تسلط تفکر غربی و اشراف و حاکمیت غربی در دنیا تسلط پیدا کرد.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین دکتر رستمی افزود: لازمه تسلط این جریان حذف جریان‌های رقیب بود که دین مهم‌ترین رقیب به شمار می‌رفت.
 
وی اظهار کرد: جریانی که کشورها را از نظر سیاسی و اقتصادی وابسته می‌کرد به دلیل این است که این جریان بتواند بر آن کشورها تسلط پیدا کند و دین را حذف کند.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان این‌که تمام تلاش دشمن برای حذف دین است گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی رحمه‌الله‌علیه به وجود آمد و بساط نظام شاهنشاهی را از بین برد.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین دکتر رستمی با بیان این‌که نظام شاهنشاهی به سد محکمی به نام اسلام سیاسی و اجتماعی برخورد کرد و متوقف شد افزود: بسیاری از وقایع تاریخ و اتفاقاتی که برای کشور افتاده، به جوانان منتقل نشده است که لازم است جوانان، بسیاری از وقایع تاریخی کشور را بدانند.
 
وی تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا و سخنانش، زمینه‌ای برای شناخت چهره آمریکا است.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: ترامپ چهره حقیقی آمریکا را بارها معرفی کرده است. به کشورهای عربی گفته اگر ما نباشیم شما دو هفته دوام نخواهید داشت. این‌ها همه نشان‌دهنده چهره آمریکا است.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین دکتر رستمی افزود: ترامپ به عربستان گفته اگر ما (آمریکا) نباشیم ایران شما را دو هفته ای می‌بلعد. عربستانی که همیشه از آمریکا سلاح می‌خرد و وابسته است را این‌گونه تحقیر می‌کند.
 
وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شواری عالی انقلاب فرهنگی فرمودند "تحریم‌هایی که ما الان با آن مواجه‌ایم تاکنون هیچ کشوری این‌گونه تحریم نبوده و تحریم‌ها بعد از این سخت‌تر نخواهد بود"
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: آمریکا اعلام کرده تحریم‌ها را از آبان آغاز خواهد کرد در صورتی که هم‌اکنون شرایط از تحریم کمتر نیست.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین رستمی افوزد: در این شرایط که تحریم هستیم، دشمن می‌گوید ما آرزو داریم ایران ۴۰ سالگی انقلاب خود را نبیند.
 
وی اظهار کرد: ادبیات دشمن به‌گونه‌ای است که در دشمنی چیزی کم ندارد و از طرف دیگر به ناتوانی خودش هم اعتراف می‌کند.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: حس فداکاری برای دین و گذشتن از جان برای اعتلای کلمه خدا و این‌که باور داریم که دین همه چیز و نجات‌دهنده است، برای ما ارزش داشته و دشمن می‌خواهد باور قلبی ما به دین و اسلام را بگیرد.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین رستمی افزود: دشمن می‌خواهد تلاش را از جوانان بگیرد اما فرهنگ شهادت‌طلبی ما باطل‌السحر است و همه نقشه‌های دشمن را نابود می‌کند.
 
وی اظهار کرد: جوانان ما با جانفشانی خود جواب دشمن را می‌دهند.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: دانشگاه‌های بیرجند از ۶۰۰ دانشجویی که در زمان دفاع مقدس داشتند، ۱۲۰ دانشجو را به جبهه اعزام کردند و این یعنی این‌که با فرهنگ شهادت آشنا و روبرو هستیم در صورتی‌که جبهه غربی می‌گوید هر کس نسبت به خود مسئول است و به کسی کار ندارد.
 
جناب حجه الاسلام والمسلمین دکتر رستمی تصریح کرد: دین اسلام، انسان را به سطحی می‌رساند که نسبت به همه مردم مسئول هستیم و باید برای دفاع از وطن و کشور خود تلاش کنیم.
 
وی افزود: تا زمانی‌که مشعل دین فروزان است، ایران بیمه است.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: تا زمانی‌که این جلسات و عشق به شهادت در جامعه باشد، این کشور بیمه است.
 
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد