نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
 


شماره خبر :٥٤٣٢٥٠   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/21    ا   ١٣:١٠
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه است

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به هجمه‌های دشمنان برای ایجاد ناامیدی در جامعه است، گفت: اگر روح امید از جامعه گرفته شود تمام نقاط قوت آن بی‌استفاده خواهد ماند.

 

 

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به هجمه‌های دشمنان برای ایجاد ناامیدی در جامعه است، گفت: اگر روح امید از جامعه گرفته شود تمام نقاط قوت آن بی‌استفاده خواهد ماند.

نشست مشترک هیئت رئیسه ی دانشگاهای خراسان جنوبی با وزیر علوم و ریاست محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، با حضور«حجه الاسلام  والمسلمین دکترمصطفی رستمی» شب گذشته (20 مهر) در نشست روسای دانشگاه‌های خراسان جنوبی اظهار کرد: این استان یکی از استان‌های فرهنگی کشور است که در فضای فرهنگی و توجه به دستاوردهای تعلیم و تربیت و همکاری نهادهای سنتی و مدرن به عنوان استانی نمونه می‌توان از آن یاد کرد.

وی افزود: آمارهای آسیب‌های اجتماعی در خراسان جنوبی در ردیف‌های آخر است و این بخاطر ارتباط بین سنت، مدیریت و مجموعه آنچه به عنوان تلفیق یک جامعه سالم از آن یاد می کنیم است که در این استان کمتر آسیب دیده و باید این مزیت‌ها محافظت شود.


رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به جامع بودن موضوع آموزش و دانشگاه در مجموعه نظام جمهوری اسلامی است، گفت: باید مزیت‌ نسبی آموزش عالی با سایر مزیت‌های جامعه ضمیمه شود.

حجت الاسلام رستمی تاکید کرد: باید محدودیت‌ها و محرومیت‌ها را بشناسیم اما هیچ‌گاه نباید محدودیت‌ها مانع از بی‌توجهی ما از تزکیه و تعلیم به عنوان رسالت اصلی شود.


وی با بیان اینکه مقوله تربیت اخلاقی، معنوی و انسانی دانشجویان بسیار اهمیت دارد، ادامه داد: اگر خروجی دانشگاه‌ها از سایر حوزه‌ها نیز در سطح و طرازی خروجی جامعه اسلامی و انقلابی باشد رسالت خود را انجام داده است و امیدواریم در تربیت دانشجویان طراز انقلاب اسلامی موفق باشیم تا به لحاظ تربیت اخلاقی و معنوی در عالی‌ترین سطوح باشند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به هجمه‌های دشمنان برای ایجاد ناامیدی در جامعه است، گفت: اگر روح امید از جامعه گرفته شود تمام نقاط قوت آن بی استفاده خواهد ماند.

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد