نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
 


شماره خبر :٥٣٨٨٩٨   تاریخ انتشار خبر : 1397/03/01    ا   ٠٩:٣١
 
هفتمین یادواره شهید گمنام دانشگاه بیرجند (شب چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷) در محـــــــــل تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد.

 

هفتمین سالگرد تدفین اولین شهید گمنام دانشگاه بیرجند همزمان با چهلمین روز شهادت شهید مرتضی بصیری پور اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی

 

 

 

هفتمین یادواره شهید گمنام دانشگاه بیرجند (شب چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷) در محـــــــــل تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار شد.

هفتمین سالگرد تدفین اولین شهید گمنام دانشگاه بیرجند همزمان با چهلمین روز شهادت شهید مرتضی بصیری پور اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی با حضور خانواده این شهید والامقام، حجــــت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، دکتــــــــــر احمد خامسان سرپرست دانشگاه بیرجند و جمعی از مدیران، مسئولان و دانشجویان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر احمد خامسان سرپرست دانشگاه بیرجند با تشکر از برگزاری این مراسم توسط بسیج دانشجویی شهید مطهری دانشگاه اظهار داشت؛ برگزاری این گونه مراسمات یاد و خاطره مجاهدت های آن دوران را زنده نگاه می دارد.

حجت الاسلام سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به از خود گذشتی های شهدا برای کسب رضایت خداوند گفت: تمامی زمینه ها از طرف خداوند برای کسب کمال انسانی آماده است تا انسان بتواند در جهاد با نفس خویش و مقابله با باطل، جهل و ظلم به پیروزی واقعی دست یابد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد؛ حق همیشه و در همه حال بر باطل پیروز است و انسان برای رسیدن به منزلگاه واقعی باید از سختی ها عبور کند.

امام جمعه بیرجند در بخش دیگری از سخنان خود با دعای خیر برای جوانان به آزمایشهای دوره آخرالزمان اشاره کرد و بیان داشت؛ جوانان با عزمی جزم می توانند بر تمامی مشکلات فائق آیند.

روایتگری حجت الاسلام کاظم سلیمانی، برگزاری نمایش تئاتر، عطرافشانی و ادعای احترام به مقام شامخ شهدای دانشجو از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لازم به یادآوری است که نمایشگاه مبارزه با منافقین حاوی المان هایی از شهدای مبارزه با منافقین و شهدای گمنام و پوسترهایــــــی از جنایات منافقین۲۴تا ۲۷ اردیبهشت ۹۷ در مقابل مسجــــــد امام جعفرصادق(ع) دانشگاه بیرجند برپا است.

Untit535led 1

Untitle2365d 1

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد