نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٣٢٦٦٤   تاریخ انتشار خبر : 1396/09/26    ا   ٢١:٤٩
 
ثبت نام عتبات دانشگاهیان درخراسان جنوبی

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۵ ‌آذرماه خبر داد و گفت: تمامی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های خراسان جنوبی می توانند برای تشرف در سایت ثبت نام کنند.

 

 

 

 حجت الاسلام والمسلمین  محمدعلی جعفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  درانشگاه بیرجند گفت :ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز گذشته (25 آذر) در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز شد و تمامی دانشگاهیان استان خراسان جنوبی اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی،‌ علوم پزشکی، بیرجند، جامع علمی کاربردی،‌ پیام نور و فرهنگیان می توانند برای تشرف به این سفر زیارتی ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه اساتید دانشگاه ها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاهها برای این سفر می توانند ثبت نام کنند، افزود: اعزام های این دوره از بهمن 96 آغاز و تا اردیبهشت 97 ادامه می یابد.

حجت الاسلام جعفری از اعطای وام به افراد متقاضی برای شرکت در این سفر زیارتی خبر داد و گفت: مبلغ ۱۰ میلیون ریال به افرادی که به صورت زمینی به این سفر زیارتی مشرف بشوند و ۱۵ میلیون ریال هم به افرادی که به صورت هوایی به سفر عتبات عالیات مشرف شوند،‌ وام اعطا می شود.

وی با بیان اینکه دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، اگر در قرعه کشی انتخاب شوند تنها با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و تعهدنامه محضری می‌توانند برای زیارت عتبات اقدام کنند، افزود: متقاضیان زیارت عتبات باید از معافیت تحصیلی برخوردار باشند و در صورت اتمام سنوات تحصیلی امکان اخذ مجوز خروج از کشور برای آنها وجود نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی هرساله در اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات جزو سه استان برتر کشور بوده است.

 

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد