نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٢٨٨٦٩   تاریخ انتشار خبر : 1396/07/25    ا   ١٢:٤٥
 
بازدید حجه الاسلام والمسلمین عبادی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ازدانشگاه بیرجند ودیدار با دانشجویان

 

شب گذشته نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان از دانشگاه بیرجند بازدید کرد و بهمراه رئيس دانشگاه بيرجند و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان؛ با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر اين مركز آموزش عالي ديدار و گفتگو كرد.

 

 

 

شب گذشته حجت الاسلام عبادي نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان از دانشگاه بیرجند بازدید کرد و بهمراه دکتر خلیل خلیلی رئيس دانشگاه بيرجند و حجه الاسلام جعفری مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان؛ با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر ديدار و گفتگو كرد.

 

حجت الاسلام عبادي رئيس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي در مجلس از حوزه بسيج دانشجويي دانشگاه بيرجند و دفتر اتحاديه انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه بيرجند نیز بازدید کرد.
 
 
وی در ادامه به همراه رئيس محترم دانشگاه بيرجند از سلف غذاخوري دانشجويان سرکشی کرد و همراه با دانشجویان در سلف دانشگاه غذا خورد و پای صحبت‌های آنها نشست.
 
 
 رئيس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي، رئيس محترم دانشگاه بيرجند و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان از خوابگاه سرو يك بازدید کردند و در ديداری صميمي با جمعي از دانشجويان خواهر و برادر اين مركز آموزش عالي ديدار و گفتگو كرد.
 

 

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد