نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥١٠٤٩٢   تاریخ انتشار خبر : 1395/09/22    ا   ٠٩:٠١
 
آغارثبت نام عتبات از21آذرماه/اعزام زوج های دانشجو به عتبات بدون قرعه کشی/باطرح زیارت نیابتی همه ثبت نام کنندگان زائرکربلا می شوند

 

ثبت‌نام شانزدهمین مرحله اعزام دانشجويان به عتبات عالیات از روز یکشنبه ۲۱ آذر ماه لغایت ۱ دی ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.irانجام خواهد شد و بعد از قرعه کشی برگزیدگان از سایت لبیک اعلام می شوند.

 

 

 

 آغارثبت نام عتبات از21آذرماه/اعزام زوج های دانشجو به عتبات بدون قرعه کشی/باطرح زیارت نیابتی همه ثبت نام کنندگان زائرکربلا می شوند

کارشناس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۱ آذرماه در سایت لبیک خبر داد و گفت: ثبت‌نام شانزدهمین مرحله اعزام دانشجويان به عتبات عالیات از روز یکشنبه ۲۱ آذر ماه لغایت ۱ دی ماه در سایت لبیک به نشانی
www.labbayk.irانجام خواهد شد و بعد از قرعه کشی برگزیدگان از سایت لبیک اعلام می شوند.
وي خاطر نشان كرد: براي دانشجويانی که به صورت هوایی به عتبات عالیات اعزام شوند وام قرض الحسنه یک میلیون و پانصد هزار تومانی و برای زائرینی که به صورت زمینی اعزام شوند همان وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که بعد از نهایی شدن ثبت نام ، این تسهیلات در اختیار زائرین دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

سالاری گفت:اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از اول بهمن ماه آغاز و تا ۱ اردیبهشت ماه ۹۶ ادامه خواهد یافت .

سالاری  با اعلام خبری خوش به زوج های دانشجو گفت:زوج های دانشجو که قرار است زندگی مشترک خود را با سفر به عتبات عالیات آغاز کنند بدون قرعه کشی به عتبات اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد:یکی از برنامه های ویژه و فرهنگی ستاد طرح زیارت نیابتی است در این طرح هر دانشجو نایب الزیاره ۳۰ نفر از ثبت نام کنندگانی خواهد بود که در قرعه کشی انتخاب نشده اند و بدین ترتیب تمامی ثبت نام کنندگان در سایت لبیک زائر خواهند بود چه آنها که انتخاب شده و اعزام می شوند و چه آنهایی که در قرعه کشی انتخاب نشدند.

وی افزود:مهمترین ویژگی کاروان های عتبات دانشگاهیان جوان بودن، اخذ مجوز خروج از کشور توسط ستاد بدون وثیقه دانشجو، یکدست بودن کاروان ها از لحاظ سطح تحصیلات و برنامه های ویژه فرهنگی از قبل، حین و پس از سفر برای زائرین تدارک دیده شده است .
به گفته وي اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند.
گفتنی است زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.همچنین در حد مقدور کاروان ها به شهر مقدس سامرا هم اعزام خواهند شد.
با عضویت در کانال تلگرامی لبیک از آخرین اخبار و اطلاعات ستاد در خصوص اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات مطلع شوید.

 

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد