نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٢٨٨٩٤   تاریخ انتشار خبر : 1396/07/26    ا   ٠٧:٢٠
 
نامه سرگشاده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند به وزیر راه و ترابری

 

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند در پی حادثه ی دلخراش دیگری در محور نیمه کاره بیرجند _قاین به وزیر راه و شهرسازی نامه ای نوشت.

 

 

 

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند در پی حادثه ی دلخراش دیگری در محور نیمه کاره بیرجند _قاین به وزیر راه و شهرسازی نامه ای نوشت.
 
متن این بیانیه به شرح ذیل است؛
 
وزیر محترم راه وشهر سازی
جناب آقای آخوندی
با عرض سلام واحترام
 
چندی پیش تصادفی دلخراش مردم خراسان جنوبی را دوباره عزادار نمود،  مردمی که شاید خیلی صدای دادخواهی ومظلومیتشان را نشنیده اید مردمی که سالهاست چشمانشان از داغ عزیزانشان خون است.
 
انگار در ناسیه این ملت نوشته شده که عزیزان خود را کرور کرور در حوادث جاده ای ازدست دهند.
 
تحقیقاً از شما پنهان نیست که جاده قاین – بیرجند، چه بلاها که سر این مردم نجیب نیاورده و تا کنون گزارش های بی شماری از خسارت های مالی و جانی آن به گوش ما میرسد. اخباری که نشان می دهد این جاده ناامن آسایش مردم نجیب خراسان جنوبی راسلب نموده است.
 
قطعا خود بهتر مستحضرید که این جاده بخشی از راه مواصلاتی جنوب شرق به شمال شرق کشور است و همه روزه خیل عظیم جمعیت دانشجویان و سربازان از این راه طی طریق می کنند.
 
مردم این استان چیز زیادی از شما نمی خواهند، کاش یک دهم از هزینه هایی که برای خرید هواپیما کردید خرج مردم مستضعف و مظلومی می کردید که چاره ای جز سفر زمینی در این جاده های مرگبار ندارند. کسانی که تعداد وحقشان به مراتب بیشتر از آن پنج درصدی است که توان سفر هوایی دارند.
 
بر خود واجب دیدیم از جنابتان درخواست کنیم هر چه زود تر شما نیز به وظیفه خود عمل نموده و پروژه نیمه کاره دوبانده سازی محور قاین _ بیرجند را در دستور کار قرار داده و حتما با حظورتان در این استان و نظارت مستقیم آن را به اتمام رسانید تا رضایت و دعای خیر این مردم محجوب شامل حال شما شود.
 
شما را به خدا قبل از اینکه حادثه ای چون حادثه قطار تبریز _مشهد یا چپ کردن اتوبوس حامل دانش آموزان بوشهری رخ دهد (که پتانسیل آن وجود دارد) چاره ای بیندیشید که اگر خدای ناکرده این چنین اتفاق ناگوار رخ دهد بیمه هیچ کدام از آثار روحی، مالی و فکری آن را جبران نخواهد کرد.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد