نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
 


شماره خبر :٥٤٥٩٩٣   تاریخ انتشار خبر : 1397/09/10    ا   ٠٧:٢٧
 
معاونت اداری و طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور هم درکارگاه آموزشی گفتمان امام (ره) روز پنجشنبه 8آذرماه 97 در دانشگاه بیرجند

 

جریان دانشجویی جریانی تاثیرگذار در کشور است و دانشجو نباید نسبت به مشکلات کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بی تفاوت باشد.

 

 

 

 

معاونت اداری و طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور هم درکارگاه آموزشی گفتمان امام (ره) روز پنجشنبه 8آذرماه 97گفت: جریان دانشجویی جریانی تاثیرگذار در کشور است و دانشجو نباید نسبت به مشکلات کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بی تفاوت باشد.
دکتر مجتبی ابراهیمی افزود: مقام معظم رهبری از ما دانشجویان تقاضا دارند که دور یکدیگر نشسته و برای مشکلات کلان کشور فکر کنیم.
وی اظهار داشت: اگر صد نفر دانشجو با هدف خدمت به نظام و انقلاب دور هم جمع شوند قطعا برای مشکلات کشور راهکار پیدا می شود.
معاون طرح وبرنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: معتقدم پس از شهادت شهید بهشتی کار تشکیلاتی انقلابی هم با ایشان رفت و مسائل بعد از شهید بهشتی در مسیر منافع حزبی و جناحی قرار گرفت
وی افزود: گیر کار این است که وقتی کار تشکیلاتی را با هم شروع می کنیم ابتدا یک هدف سیاسی و اقتصادی برای افراد حول تشکیلات ترسیم می کنیم.
ابراهمی گفت: متاسفانه الگوی کار تشکیلاتی را از فرانسه گرفته ایم و تنها یک پیوست اسلام می خواهیم به آن بزنیم که نمی شود.
وی اظهار داشت: در مبانی دینی ما در قرآن کریم یک حزب به نام حزب الله وجود دارد که تکلیف و ساختار آن مشخص است

سید احمد سادات روز پنجشنبه در نشست تبیین گفتمان حضرت امام خمینی (ره) در دانشگاه بیرجند افزود: انقلاب اسلامی ایران صادر شده و منظور از صدور انقلاب به فرموده امام راحل صدور آموزه های دینی و معارف ما است.
وی اظهار داشت: معتقدیم دشمنی استکبار با ما حتمی است و اگر به سمت ساخت موشک رفتیم با هیچ کسی سر جنگ نداشته و نداریم زیرا اگر موشک نداشتیم دشمن به راحتی به ما حمله می کرد.
مدیر شبکه تلویزیونی الکوثر گفت: نقطه قوت ما نظامی و دفاعی است به همین دلیل استکبار از طریق شبکه های مجازی روی افکار عمومی ما کار کرده که چرا در این شرایط اقتصادی باید به حماس و حزب الله کمک کنیم.
وی افزود: به گفته اسنودن (کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا) که افشاگری هایی کرد، اسرائیل قصد حمله به ایران را داشت و اگر قدرت نظامی ما نبود حتما این کار را انجام می داد

سادات بیان کرد: ایران در بحث ساخت ریزتراشه های آنچنانی در جهان برتر است و جوانان ما امروز کارهای تولیدی بزرگی انجام می دهند اما چرا در ساخت یک قطعه خودروسازی دچار مشکل هستیم.
وی گفت: تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) با تبیین اندیشه های مقام معظم رهبری یکسان است چون نظرات یکی است اما مصادیق مختلف شده چون در آن دوره از زمان یکسری از مصادیق وجود داشت و امروز مصادیق دیگری وجود دارد.
مدیر الکوثر افزود: اگر نامه امام در سال 1368 به گورباچف را بخوانیم انگار ایشان در شرایط کنونی صحبت می کنند.
وی اظهار داشت: ایشان در نامه یادشده فرمودند که صدای شکستن استخوان های کمونیست شنیده می شود و دیگر باید به دنبال کمونیست و مارکسیست در زباله دان تاریخ بگردیم.
سادات گفت: بعدها گورباچف گفت که کاش به صحبت های امام خمینی (ره) گوش می کرد، امام راحل حرف بزرگی زدند و این حرفشان با هیچ شاخصی در علم سیاست جور در نمی آمد اما بعد از 2 سال محقق شد.
وی ادامه داد: انقلاب ما یک انقلاب اسلامی است که پیروی اسلام ناب است و ما به دنبال این اسلام هستیم نه شیعه آمریکایی که تفسیر آمریکایی از شیعه بیان کرده، قمه زده و به مقدسات دیگر مذاهب توهین می کند؛ این شیعه واقعی نیست چون این کار دقیقا حرکت در خط آمریکا است.
سادات گفت: انقلاب ما یک انقلاب جهانی و انقلاب مستضعفان است؛ زمانی که انقلاب پیروز شد عده ای به تعدادی از یهودیان تعرض کردند که حضرت امام بلافاصله با آنها برخورد کرده و فرمودند همه غیر مسلمانان در کشور مورد حمایت حکومت اسلامی هستند و از ابتدای انقلاب اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی نماینده خود را دارند

 

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد