نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند


اخبار
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٤٣٦٩٢   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/28    ا   ٠٧:٣٩
 
دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند به پیاده روی اربعین اعزام شدند

 

44 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند (پنج شنبه 26 مهر 97) از محل مسجدامام جعفرصادق(ع) دانشگاه بیرجند به سفر معنویت اعزام شدند.

 

 

 

دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند جهت حضور در سیل عظیم عاشقان زیارت حضرت اباعبدا...الحسین(ع) عازم شرکت در پیاده روی اربعین شدند.

44 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند (  پنج شنبه 26 مهر 97) از محل مسجدامام جعفرصادق(ع) دانشگاه بیرجند به سفر معنویت اعزام شدند.

دکتر احمدخامسان رئیس دانشگاه بیرجند، حجه الاسلام محمدعلی جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در مراسم بدرقه دانشجویان حضور داشتند.

دکتر احمد خامسان با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و از خودگذشتگی ها و سلحشوری های آن ایام گفت: در دوران دفاع مقدس آرزوی همگانی رسیدن به کربلای معلی بود که این مهم امروزه صورت گرفته و دانشجویان در این سفر معنوی شرکت می کنند.

حجه الاسلام والمسلمین محمدعلی جعفری با اشاره به لزوم وحدت بیش از پیش در بین مردم دو کشور گفت: دانشجویان با حضور خود در این سفر توطئه های دشمنان جهت ایجاد تفرقه مابین مردم ایران و عراق را خنثی و بی اثر می نمایند.

88 نفر از دانشجویان پسر دانشگاه بیرجند روز شنبه 28 مهر نیز به این سفر معنوی اعزام خواهند شد.

دانشجویان دانشگاه بیرجند از مرز مهران همگام با دیگر زائرین حسینی در راهپیمایی اربعین شرکت می کنند و 8 آبان به کشور باز می گردند.

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجندمی باشد